Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktSukcesy dzieci polegają na zmianie ich świadomości i zachowań wobec zdarzeń dziejących się wokół nich oraz nabyciu prawidłowych reakcji na nie. Umiejętność dobrego reagowania ułatwia pozytywny kontakt z innymi i utrwala więzi społeczne. 

Sukcesem dzieci jest również udział w konkursach i wypracowanie korzystnego miejsca. Ale nie te zwycięstwa będą miały wpływ na ich późniejsze życie. Najważniejsze znaczenie będzie miało w ich dorosłym życiu rozumienie ludzi i wzajemna akceptacja.

 •  Klasa I :     

        - Krzysztof Łoskot - uzdolniony intelektualnie "Mega Mózg"

        - Maja Milka - uzdolniona ruchowo, sport "Ruchliwa spryciula"

 •  Klasa II :

      - Nikola Walczak– umiejętności recytatorskie „Mała Oratorka”

        - Sara Bugno– uzdolnienia muzyczne, śpiew „Człowiek orkiestra”

         - Amelia Jakubowiczuzdolnienia plastyczne,  „Zręczna Amelka”

 • Klasa III :

     - Maks Walkiewicz– śpiew, talent do przedmiotów ścisłych „Muzykalny Mądrala”

       -  Wiktoria Czapla - talent pisarski "Bajkopisarka"

 • Klasa V:

       - Maja Pietruszczak - "Śpiewająca dama"
       - Andrzej Kijowski – fascynat nauki „Bystrzak”
       - Zuzanna Pogońska – fascynatka nauki „Naukowa diva”

 •         Nasza I klasa dokonała wielkich postępów w zakresie integracji i nawiązania relacji rówieśniczych. Poznali techniki komunikowania się w sposób, który pozwala na wzajemny szacunek i uznanie inności i odrębności drugiego człowieka. Z chaotycznych egoistycznych dzieciaków zbudowali grupę uczniów z demokratycznie wybranym samorządem klasowym i budują nadal. Już po 2 tygodniach ćwiczeń byli w stanie wystąpić na ślubowaniu razem z liceum i gimnazjum.  Wielki sukces ! 

 • Maja Pietruszczak wsród 11 osób w Polsce finału konkursu "Intermuza"

 • Wielki sukces naszego ucznia Jakuba Łukasika z klasy 5 Szkoły Podstawowej. Zajął pierwsze miejsce, całkowicie deklasując rywali, w ogólnomiejskim konkursie "Matematyka po angielsku" !!!  Serdecznie gratulujemy :)

 • Oxford
  Laureatami piątego stopnia w konkursie Oxford Matematyka XIV zostali: Karolina Woźniak klasa III, Wojtek Lewicki klasa III

 • Konkursy
  Uczennice Szkoły Podstawowej zdobyły wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z Języka Polskiego. I tak uczennice klasy IV Marta Pikiewicz oraz Zofia Piotrowska miejsce 19 na 772 uczestników. Natomiast uczennice klasy VI uplasowały się na miejscach 17 Anna Białas oraz 18 Anna Kresimon na 1066 uczestników w tej kategorii klasowej.

 • Osiągnięcia językowe
  Uczniowie klasy II świadomie podejmują wciąż nowe wyzwania z języka angielskiego, pokonując tym samym coraz wyższe progi trudności.

 • Osiągnięcia sportowe
  Z zaangażowaniem uczniowie kl III podchodzą do zajęć sportowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wojtek Lewicki, który odważnie pokonuje każdy tor przeszkód. Natomiast uczennica Karolina Woźniak osiągnęła bardzo wysoką sprawność fizyczną.

 • ProjektyUczniowie kl I-III uczą się wykonywać prawdziwe projekty ze świata ludzi dorosłych. Zaczęli od tematyki najbardziej im znanej t.j. Świat Bożego Narodzenia, która stanowi pierwszą część projektu. Produktem końcowym tej części są Jasełka oraz kiermasz świątecznych prac artystycznych. Prace zostały przez zwiedzających wykupione.

 • Kolejne osiągnięcia
  Uczniowie szkoły podstawowej osiągnęli bardzo , bardzo wysoki poziom świadomości społecznej. Wspaniale przygotowują akademie szkolne i jubileusze. Utworzyli chór wykonujący super interpretacje wokalne i taneczne. Znają i stosują zasady współżycia i współpracy w grupie rówieśniczej i mieszanej. W tak dobrze zorganizowanej grupie osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce. Każdy podniósł swój poziom umiejętności w wykorzystywaniu wiedzy w praktyce.

 • Ostatnio rozdano w USA prestiżowe Oskary. W naszej szkole też rozdzielono tę ważną nagrodę. Głosowali wszyscy uczniowie. Każdy na swojego kandydata. Oto wyniki:
  Naukowe Guru nagrodę otrzymał Wojtek Pikiewicz z klasy VI
  Talenciarz Roku nagrodę otrzymała Ania Kresimon z klasy VKochany Urwis nagrodę otrzymał Kacper Czechowski z klasy II
  Miss Szkoły nagrodę otrzymała Marta Pikiewicz z klasy III
  Mister Szkoły nagrodę otrzymał Wojtek Pikiewicz z klasy VI
  Klasa Roku -  klasa VI

 • Indywidualności i liderzy są w naszej szkole w każdej klasie. Prezentujemy ich z przyjemnością:

1. Artyści tańca:    Karolina Ludkiewicz , Marta Pikiewicz , Łukasz Swoboda  i Paweł Malkiewicz z klasy III;

2. Bezbłędny narrator Łukasz Swoboda z klasy III.

 

3. Mistrz szachowy : Norbert Merta i Karol Ruenhoff z klasy I; 

 

4. Mistrz motoryzacjiPaweł Malkiewicz z klasy III;

5. Najszybsi w szkole: Filip Grabowski i Kacper Czechowski z klasy II;

6. Mocne głowy matematyczneKarolina Woźniak i Wojtek Lewicki  z klasy II;

7. Najlepszy zmysł organizatora i menedżerWojtek Lewicki z klasy II

8. Mistrz wokalny : Magda Bednarek i Patrycja Dudzik z klasy I

9. Karolina Woźniak , Wojciech Lewicki , Karolina Ludkiewicz i Marta Pikiewicz - wyróżnieni za osiągnięcia w języku angielskim

 • Uczniów klas 1 , 2 i 3 należy wyróżnić za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu, tańca i muzyki. W szczególnści są to Filip Grabowski ( JUDO ), Nicole i Wiktoria Woźniak ,Karolina Woźniak, Karolina Ludkiewicz, Marta Pikiewicz, Zofia Piotrowska i Gabriela Szewczyk ( TANIEC);

 • Marta Pikiewicz - 1 Miejsce w powiecie i 57 w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

 • Wśród uczniów klas starszych 4, 5 i 6 za szczególne osiągnięcia w tym roku szkolnym na wyróżnienie zasługują:

 • Maciej Lewandowski - II Miejsce w konkursie przyrodniczym "Z przyrodą na Ty", wybitne zdolności plastyczne;

 • Nela Naleśnik - V Miejsce w kategorii SP w konkursie o tytuł "Matematyka Roku Miasta Dąbrowa Górnicza", Laureat II stopnia w  Teście Matematyka Plus X Edycja OXFORD , II miejsce w Powiecie w  Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" , II Etap Konkursu Interdyscyplinarnego dla SP organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz wybitne zdolności plastyczne;

 • Jakub Kuś - wyróżnienie i Nagroda II stopnia - 3 miejsce w Powiecie i 42 w Regionie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2009" , 3 Miejsce w Powiecie i 63 w Województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" , II Etap Konkursu Interdyscyplinarnego dla SP organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach;

 • Kamil Sadowski -  Laureat V stopnia w Teście Matematyka Plus X Edycja OXFORD,  1 Miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg";

 • Justyna Dębska - Laureat V stopnia w Teście Matematyka Plus X Edycja OXFORD , II Etap Konkursu Interdyscyplinarnego dla SP organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach , udział w konkursie "Czysta energia dla mnie, dla nas, dla domu i środowiska", wybitne zdolności plasyczne;

 • Wojciech Pikiewicz - I Miejsce w powiecie i 60 w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" , V Miejsce w konkursie " Mat.-Ang. - z językiem angielskim po świecie matematyki"

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.