Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktKochani Absolwenci,

witamy znów po latach w Szkole.
Czas szybko minął i od założenia Waszej Szkoły upłynęły już 30 lata. Ten Jubileusz chcemy uczcić bardzo uroczyście i pokazać społeczeństwu rozwój Szkoły i piękny Campus Szkolny, który budowaliśmy przez lata.
Wprowadzony przez nas system kształcenia i wychowania uczniów sprawdził się i został zaakceptowany. Do Waszej Szkoły chodzą już nawet dzieci naszych absolwentów. Oznacza to , że Szkoła posiada już własne tradycje. Uroczysty Zjazd odbędzie się w naszej pięknej Auli Szkoły. Przygotowujemy galowy koncert dla społeczności szkolnej i absolwentów. Po koncercie wspólna kawa i słodkości oraz wspomnienia z dawnych lat. Pokażemy również dorobek naszej Szkoły na filmach i video clipach. Poza tym bierzemy również pod uwagę zorganizowanie Balu Absolwentów, jeśli będzie takie Wasze życzenie.

Zapraszamy zatem do zgłaszania się do Szkoły w celu informacyjnym o przebiegu  uroczystości.Wkrótce umieścimy program spotkania. Czekamy na Wasze zgłoszenia i prosimy o przekazywanie tej informacji innym kolegom uczęszczającym kiedyś do naszej Szkoły. Jednak w związku z panującą obecnie niekorzystną sytuacją do spotkań, mamy więcej czasu do zorganizowania Naszego Balu, który odbędzie się za kilka miesięcy.


Nr tel. 32-260-35-00
e-mail:  prywatna@sklodowska.iq.pl

Pozdrawiam serdecznie                       
Dyrektor Szkoły                       
Aleksandra Malec         

 

    

 Copyright © 2021 Copyright Skłodowska Rights Reserved.