Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktSzymon Dąbrowski

 

Jestem polonistą z kilkuletnim doświadczeniem pracy na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Kierowany pasją do historii oraz literatury XVIII wieku rozpocząłem badania nad tą epoką, które mam nadzieję zamknąć doktoratem. O tym, co się wtedy działo mogę długo opowiadać. Poza tym jestem kulturowym wszystkożercą, zbyt wiele rzeczy mnie interesuje: kultura amerykańska, francuskie słówka, muzyka klasyczna, dramy z „Kuchennych rewolucji”, niszowe inby w internecie. Uwielbiam prace historyczne oraz powieści psychologiczne, szczególnie dzieła Virginii Woolf i Marcela Prousta. Mam za dużo książek, lecz wciąż nie potrafię się przerzucić się na e-booki.

Obecnie uczę języka polskiego oraz angielskiego. Szkoła jest dla mnie nowym, fascynującym doświadczeniem. Po paru latach wśród książek i rękopisów ogromną radość sprawiają mi spotkania z ludźmi – uczniami oraz nauczycielami, którzy inspirują mnie swoimi pomysłami oraz przekazują mi swoje historie. Dążę do tego, by wszyscy czuli się bezpiecznie w moim towarzystwie, by mogli się dzielić swoimi uczuciami, a także odkrywali możliwości, o które nawet się nie podejrzewali. 

Pochodzę z Zabrza, tam też spędziłem większość życia, a od niedawna jestem mieszkańcem Dąbrowy Górniczej, którą powoli odkrywam.Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.