Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktMałgorzata Soska

 

Wykształcenie:
W 2012 roku ukończyłam dzienne studia magisterskie na kierunku biologia ogólna i eksperymentalna, na Uniwersytecie Śląskim. Na studiach ukończyłam również blok pedagogiczny przygotowujący mnie do nauczania biologi i przyrody szkole podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
W 2015 roku ukończyłam szkołę policealną na kierunku filologia angielska.

Praca:
Na I roku studiów magisterskich zaczęłam pracę w laboratorium embriologicznym, gdzie poszerzałam moją wiedzę z zakresu oogenezy, spermatogenezy i hodowli komórkowej, należałam również do Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), gdzie brałam udział w licznych wykładach i sympozjach. Później moja kariera poszła w zupełnie innym kierunku. Po urodzeniu syna zaczęłam pracę w kancelari adwokackiej, gdzie zajmowałam się faktoringiem i windykacją.
Aktualnie spełniam jedno z moich marzeń i pracuję jako nauczyciel bologii i przyrody. W 2020 uzyskałam tytuł dietetyka w Polskim Instytucie Dietetyki.

Prywatnie:
Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki małych dzieci. Przez okres studiów tańczyłam salse kubańską, bachate i reggaeton. Mam nadzieję wrócić do moich pasji.

 

 

 

 

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.