Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktAgnieszka Walisko

 

 

Z wykształcenia jestem magistrem fizyki. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku fizyka o specjalności fizyka jądrowa. Ponieważ zawsze pasjonowała mnie również matematyka ukończyłam też studia podyplomowe na kierunku matematyka. Również biologia i chemia są mi bliskie. Uwielbiam czytać wydawnictwa popularno-naukowe, poświęcone tym dziedzinom wiedzy.

 

Pracując w Skłodowskiej nauczyłam  łączyć fizykę  z wiedzą psychologiczną. Dostrzegam procesy zachodzące w świecie atomów jak i w grupach ludzkich.  Prawa fizyki mają zastosowanie w wielkich społecznościach i małych grupach.

Jedną z moich miłości jest aparat fotograficzny. To on uczy mnie cierpliwości.  Razem odwiedzamy nowe miejsca, te bliskie i te dalekie. To on uczy mnie uważnego patrzenia na otaczającą  mnie rzeczywistość.   Uczy mnie jak dostrzegać najdrobniejsze szczegóły, ale również obejmować całość. Z nim dotykam granic kosmosu.

 

 

Kocham odkrywać świat podczas podróży bliskich i dalekich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.