Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktMonika Walczak

 

Monika Walczak – świeżo upieczona magister filologii polskiej i … mężatka. Moje pasje to przede wszystkim praca w szkole oraz czytanie książek (ze szczególnym uwzględnieniem tych spod pióra Andrzeja Stasiuka i Mario Vargasa Llosy). Obu pasjom poświęcam każdą wolną chwilę, nie wzgardzę też dobrym filmem w kinie, sztuką w teatrze, czy wreszcie gorącą czekoladą, którą mogłabym pić hektolitrami.

Jestem optymistką o radosnym usposobieniu, z dużym poczuciem humoru, ale i osobą wymagającą - o wyraźnych poglądach, u której pewne zasady muszą obowiązywać. Inteligentna, choć kolor włosów nie powinien na to wskazywać, i stanowcza.

Nie wyobrażam sobie innej pracy, choć żadnej się nie boję. Swoim podopiecznym chcę nie tylko pomagać w zdobywaniu wiedzy, staram się także kształtować ich postawy i poglądy na wszelkie możliwe tematy, nie tylko te związane z lekturami, odmianą przez przypadki czy częściami mowy. Jestem otwarta i pomocna.  Potrafię urozmaicić z pozoru nudny temat i zachęcić do samodzielnego rozwiązywania problemów. Marzę o własnej bibliotece  i „zarażeniu” swoich uczniów miłością do książek, choć nie chcę z nich na siłę robić polonistów:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.