Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktKarol Kasza

 

Po uzyskaniu 2001 roku świadectwa dojrzałości rozpocząłem pięcioletnie historyczne studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  Od roku 2006 pracuję jako nauczyciel historii w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym, Gimnazjum i Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej.

W 2006 roku podjąłem studia z Edukacji Obywatelskiej i Wychowania do Życia w Rodzinie w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, dzięki czemu obecnie uczę także wiedzy o społeczeństwie i powszechnie lubianego WDŻ-etu:)

Moją pasją są podróże, więc w tym kierunku w 2009 roku rozpocząłem studia na filologii germańskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, dzięki temu o wiele łatwiej o sprawną komunikację w podróży:)

W pracy odznaczam się zaradnością i stanowię silną podstawę dla koleżanek z pracy, które zawsze mogą na mnie liczyć :)

Od zawsze stawiam na sukces i lubię wygrywać, otaczają mnie tylko sami zwycięzcy:)

Samorozwój to dla mnie najważniejsza rzecz dlatego w 2011 roku jednocześnie rozpocząłem dwa kierunki studiów podyplomowych  z Zarządzania Placówkami Oświatowymi oraz Dydaktyki Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, co procentuje uznaniem i nagrodami :)

Dobrze też się czuję wieczorową porą na wspaniałych szkolnych imprezach, gdzie zawsze mam doborowe towarzystwo :)

Prywatnie też nie jest źle, fajnej zabawy i relaksu dostarcza mi tych dwoje poniżej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.