Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
KontaktAleksandra Jabłońska

 

Całe moje życie związane jest z muzyką. W wieku 7 lat rozpoczęłam naukę gry na skrzypcach,którą szkoliłam w Państwowej Szkole Muzycznej I-go st w Będzinie, a po jej ukończeniu w Państwowej Szkole Muzycznej II-go st w Sosnowcu. W wieku 10 lat zaczęłam też grać nafortepianie, a kiedy byłam nastolatką wzięłam do ręki gitarę, żeby nauczyć się kilku przydatnychna spotkaniach towarzyskich chwytów. Już od dziecka największą satysfakcje dawały mi chwilę, które mogłam spędzać na scenie przekazując publiczności moje emocję. W 2009 roku ukończyłam studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie gdzie zafascynowała mnie praca z chórem.


Dzięki muzyce udało mi się poznać kawałek świata oraz ciekawych ludzi, którzy dzielili ze mną moją pasję. Od 16 roku życia pracowałam w orkiestrze, wyjeżdżałam na warsztaty orkiestrowe. Jednak na studiach rozpoczęłam swoją wielką przygodę z Chórem UŚ „Harmonia”.
Obecnie oprócz pracy w szkole staram się ciągle rozwijać podejmując coraz to nowsze wyzwania artystyczne. Na stałe pracuje również z chórami, zespołami dziecięcymi i młodzieżowymi. Moje codzienne życie kręci się wokół muzyki, dlatego też nie wyobrażam sobie innej formy relaksu niż jej słuchanie. Kiedy mam chwilę dla siebie pochłaniam książki, oglądam filmy ale przede wszystkim spotykam się z rodziną i moimi przyjaciółmi.

 

****************************************

 

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.