Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

32 260-35-00
prywatna@sklodowska.iq.pl
Kontakt10.11.2022

Klasy pierwsze są już w stu procentach społecznością Skłodowskiej :) Ślubowanie za nami i oficjalnie możemy Was powitać w naszym gronie jak również wszystkich nowych uczniów, którzy doszli do pozostałych klas :) A przybywa nas każdego dnia :)


27.10.2022

Wyjątkowo ciepła i kolorowa jesień w tym roku, dokładnie tak samo jak grono Skłodowskiej :) Idealnie dopasowani do pory roku, pełni energii chwytamy ostatnie promienie słońca, żeby także w te pochmurne dni być dla was otwartym i gotowym do działania :)


20.10.2022

Za nami wielka integracja Skłodowskiej :) Jak zawsze na naszych wycieczkach było sporo zabawy, dobrych emocji, współpracy, zwiedzania i obcowania z naturą. Główny cel został osiągnięty - jesteśmy zgraną społecznością Skłodowskiej :)

 


20.09.2022

Zapraszamy wszystkich uczniów i przyjaciół Skłodowskiej na piknik z okazji Dnia Nauczyciela, który odbędzie się 30 września w Krzykawie. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji sportowych, muzycznych, plastycznych oraz zabaw integracyjnych. Będzie to idealny czas, aby scementować pierwsze wrześniowe przyjaźnie i na nowo stać się wielką społecznością Skłodowskiej :) 


 


 

Aktualności z roku szkolnego 2021 - 2022

 Copyright © 2022 Copyright Skłodowska Rights Reserved.