Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies

Spotkanie przygotowawcze Socrates/Comenius w Dąbrowie Górniczej

 

Fotokronika spotkania

W dniach 2-9 października odbyło się spotkanie przygotowawcze kilku projektów koordynowanych przez naszą szkołę.

Projekty były reprezentowane ze strony polskiej przez:

-    Prywatne Liceum Ogólnokształcące Fundacji "Serce Szkole"
"Europe - In relation to various communication technologies and media"
/dyrektor Aleksandra Malec/ Polska, Słowenia, Włochy, Irlandia, Bułgaria, Słowacja, Austria - koordynator

-    Gimnazjum nr 1
"Przekaz kulturowy i narodowy poprzez tradycyjne instrumenty muzyczne"
"Pan's Flute travels around Europe - sounds of traditional msic"
/dyrektor Jacek Fuchs/ Polska, Anglia, Austria, Włochy, Grecja - koordynator

-    Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
"Międzynarodowe przedstawienie szkolne"
"International School Show"
/dyrektor Iwona Wilk/ Anglia, Niemcy, Szwecja, Rumunia, Polska - koordynator

-    Techniczne Zakłady Naukowe
"Forma Viva"
"The Revival of Forma Viva"
/dyrektor Jan Borowski/ Polska, Austria, Niemcy, Rumunia, Słowenia - koordynator

-    Zespół Szkół Sportowych
"Przygotowanie do życia zawodowego w zjednoczonej Europie"
"Die Vorbereitung auf das berufliche Leben in Europa"
/dyrektor Jolanta Barwińska/ Polska, Włochy, Słowacja, Niemcy - koordynator

-    Zespół Szkół Budowlanych
"Aktywna tolerancja w nowoczesnym społeczeństwie obywatelskim"
"My active tolerance - the international model"
/dyrektor Lidia Makuła/ Włochy, Norwegia, Rumunia, Niemcy, Polska - koordynator

 

 

 

Lista uczestników delegacji przybyłych na spotkanie Socrates/Comenius

Polska

Aleksandra Malec, Iwona Wilk, Lidia Makuła, Jolanta Barwińska, Jan Borowski, Jacek Fuchs

Słowenia

Ivanka Stopar, Drago Hribernik, Domen Mlinaric

Niemcy

Andrea Kirchoff

Włochy

Antonella Meconi, Cristina Berdini

Niemcy

Harald Habermann, Stefan Habicht

Norwegia

Arild Folkvang, Liss Solstrand

Austria

Reinhold Stockler

Niemcy

Uwe Sevcic, Raimund Sarlette

Niemcy

Lueder Bischoff, Juergen Frey, Renate Lerbs, Christa Strangmann

Słowacja

Danka Spilakova, Andrea Smieskova

Włochy

Angelo Villa, Salvatore Calderaro, Guido Moreale, Giulietta Milio, Carmelina Coco, Franca Gugliotta

Austria

Herbert Eile, Peter Stauber, Thomas Daxkobler

Szwecja

Britt Bulow

Rumunia

Floricica Rotaru, Mihaela Cojocaru, Lacramioara Bacanu, Cristina Anothi, Cristina Spatari, Bogdan Faraon, Marciana Dunea-Polesciuc

Węgry

Ascne Sebestyen Eva

Informacje prasowe

 

 

Dziennik Zachodni

 

 

 

 

 

Przegląd Dąbrowski