Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies

TALENTY NASZYCH NAJMOŁODSZYCH

 

 

 

Szkoła Podstawowa


 

Klasa 1

Krzysztof Łoskot – uzdolniony intelektualnie „Mega Mózg”
Maja Milka – uzdolniona ruchowo, sport „Ruchliwa Spryciula”

Klasa 2

Nikola Walczak – umiejętności recytatorskie „Mała Oratorka”
Sara Bugno – uzdolnienia muzyczne, śpiew „Człowiek orkiestra”
Amelia Jakubowicz – uzdolnienia plastyczne, manualne „Zręczna Amelka”

Klasa 3

Maks Walkiewicz – śpiew, talent do nauki przedmiotów ścisłych „Muzykalny Mądrala”
Wiktoria Czapla – talent pisarski „Bajkopisarka”

Klasa 5

Maja Pietruszczak - "Śpiewająca dama"
Andrzej Kijowski – fascynat nauki „Bystrzak”
Zuzanna Pogońska – fascynatka nauki „Naukowa diva”

 

 

I TYCH TROSZKĘ STARSZYCH

 

 

 

Gimnazjum


 

Klasa 1a G

Anna Dudzik – talent fotograficzny, uzyskała Nagrodę Prezydenta Miasta „Bystre oko”
Adrian Zarzycki – uzdolniony muzycznie, wychowanek Szkoły Muzycznej, gra na akordeonie, gra w koszykówkę „Muzykalny Jordan”
Julia Jańczyk – talent pływacki, posiada 3 złote medale i 2 srebrne „Syrenka sceny”
Gracjan Chabera – uzdolniony literacko i aktorsko „Mistrz Gracjan”
Kacper Czechowski – uzdolniony aktorsko „Kabareciarz”

 

Klasa 1b G

Patryk Dyksy – uzdolniony ruchowo: gra w piłkę nożną „Niesforny Beckham”
Mateusz Ligęza – uzdolniony manualnie: strzela z łuku „Szkolny Robin Hood”

 

Klasa 2a G

Sandra Noczyńska – uzdolniona tanecznie – balet „Prima Balerina”
Martyna Sack – uzdolniona ruchowo: jazda konna „W siodle urodzona”
Julia Uszko – utalentowana literacko: Laureatka Nagrody Dziennikarskiej „Romantyczne pióro”
Michał Banaszek – uzdolniony manualnie, ma zdolności logiczne, układa rozmaite kostki
„Człowiek Rubika”
Anna Michalak – uzdolniona muzycznie: gra na fortepianie, śpiewa i jeździ konno „Muzykalny Pegaz”

 

Klasa 2b G

Mateusz Mikonowicz – uzdolniony plastycznie „Picasso Skłodowskiej”
Jakub Łukasik – fascynat polityki i szachów „Polityczny Szach - Mat”
Dominik Soczawa – uzdolniony ruchowo: gra w piłkę nożną oraz ma talent muzyczny
„Rozśpiewany Messi”
Michał Żak – uzdolniony aktorsko „Rozbrajający Rogal”

 

Klasa 3a G

Weronika Sap – utalentowana ruchowo: narciarstwo i jazda konna „Bystra Dżokejka”
Kamila Stalmach – fascynatka Japonii, trenuje aikido, jeździ na snowboardzie „Sensei snowboardu”
Dawid Dżimira – uzdolniony muzycznie, śpiew „Śpiewak bardzo osobliwy”
Daria Socha – utalentowana plastycznie: rysuje mangę „

 

Klasa 3b G

Piotr Sierka – uzdolniony muzycznie, śpiew „Muzyczny wojownik”

 

Licealne talenty

 

Klasa 1a Lo

Magdalena Stychno – utalentowana literacko, pisze teksty piosenek historycznych, recytuje wiersze fascynatka historii: życie żołnierzy wyklętych „Znawca dziejów”
Karolina Wójcik – utalentowana muzycznie, śpiew. Ma I m-ce o Puchar Prezydenta Miasta
„Wokalna pantera”
Sara Jakóbczyk – utalentowana manualnie – ceramika, witraż „Porcelanowa Czarodziejka”
Patrycja Dubiel – umiejętności literackie: czyta powieści psychologiczne „Szkolny Ulisses”
Jakub Chudio – fascynat motoryzacji: jeździ na motorach i gokartach, uprawia narciarstwo, gra w szachy „Szachowy Hołek”
Patrycja Jurasz – utalentowana ruchowo: jazda konna, Mistrzostwa Europy „Mistrzyni siodła”
Paulina Musiał – umiejętności wystąpień publicznych: startuje w Konkursach Piękności
II vice Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek, Miss Zagłębia Nastolatek, Półfinały Miss Polski Nastolatek „Nasza Miss”


 

Klasa 1b Lo

Patrycja Majka – Utalentowana sportowo: lekkoatletyka- bieganie, skok w dal, trenuje w klubie MOSiR Dąbrowa Górnicza, utalentowana muzycznie: śpiew „Zwinna artystka”
Weronika Grotkiewicz – fascynatka tańca towarzyskiego, od 7 lat tańczy w klubie „Marengo” „Ognista Samba”

 Patryk Kalferszt – talent sportowy: gra w piłkę nożną w klubie „Zagłębie Tucznawa” „Szybka piłka”
Weronika Mirutko- utalentowana ruchowo: jazda konna, bieganie na długie dystanse
„Piękny Gepard”
Konrad Langer – fascynat muzyki i śpiewu „Szkolny Sinatra”
Kornelia Bilińska – umiejętności sportowe: jazda konna, pływanie stylem klasycznym w
Klubie „Rekiny Łęknice”, fotografia ludzi „Rekin fotografii”
Magdalena Strzelec – utalentowana sportowo: jest ratownikiem WOPR 1.stopnia, ma talent aktorski (gra w Domu Kultury w Będzinie) i pisze wiersze „Ratownik dusz”
Katarzyna Znyk – utalentowana malarsko: rysuje postaci z anime „Zaczarowany ołówek”
Karolina Kubicka – utalentowana muzycznie: śpiew w Zespole „I to się ceni”, gra na oboju „Zaklinaczka muzyki”
Klaudia Wójcik – utalentowana muzycznie: śpiew w Zespole „I to się ceni”, gra na akordeonie
„Cenny Sopran”

Klasa 2a Lo

Szymon Juchno – talent sportowy: gra w piłkę nożną w I lidze okręgowej juniorów w
Klubie „Piaski Górnik”, trenuje pływanie stylem klasycznym w Klubie CSiR MOS Dąbrowa Górnicza, Multimedalista Mistrzostw Śląska, brązowy medalista 15-latków na Mistrzostwach Polski, finalista A Mistrzostw Polski „Złoty Szymon”
Paweł Nowok – umiejętności twórcze: robi filmiki przedstawiające rozmaite miasta „Cyber Mistrz”
Przemysław Śmiłek – utalentowany sportowo: trenuje football amerykański w II lidze w
Klubie „Silvers Olkusz”, uprawia lekkoatletykę – pchnięcie kulą i rzut młotem – 4 Medalista Mistrzostw Śląska, V m-ce Mistrzostw Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc „Nasz Strong Man”
Marta Stępień- umiejętności manualne: projektuje i szyje ubrania, od 3 lat tańczy hip hop w grupie „Iskra” „Szkolna Minge”
Karolina Latkowska – umiejętności kulinarne: gotowanie, utalentowana sportowo: od 10 lat uprawia narciarstwo „Licealny Master Chef”
Karolina Zarychta – utalentowana literacko: pisze wiersze „Tajemnicza Poetka”
Anna Herbert – umiejętności muzyczne: śpiewa w Zespole „I to się ceni” „Ognisty głos”
Przemysław Patrzek – umiejętności sportowe: gra w piłkę koszykową, jeździ na snowboardzie „Koszykarski Goniec”

 

Klasa 2b Lo

Paulina Puchała – umiejętności muzyczne: śpiew „Zmysłowa Artystka”
Olga Stachura – fascynatka nauki i teatru „Współczesna Skłodowska”

 

Klasa 3a Lo

Kinga Kudłaszyk – umiejętności literackie: pisze wiersze o tematyce miłosnej i opowiadania
„Miłosna Literatka”
Oliwia Wilk – umiejętności muzyczne: pisze i śpiewa teksty hip hop, wróży z kart tarota
„Hip Hopowa wróżka”
Justyna Dębska – umiejętności literackie: pisze wiersze „Wytrwała Poetka”
Wiktoria Czechowska – umiejętności literackie: prowadzi własnego bloga i fanpage
pt. „Tworzymy nowy lepszy świat” „Śmiała Blogerka”
Mateusz Kupiński – umiejętności występowania przed publicznością: Sauna Mistrz w Termach Rzymskich w Czeladzi, zajmuje III m-ce w Polsce, finalista Mistrzostw Niemiec, uczestnik Mistrzostw Świata w Holandii „Gladiator sauny”


Klasa 3b Lo

Klaudia Szczepanik – umiejętności muzyczne: gra na gitarze akustycznej, śpiewa operowo
„Operowa Diva”
Maciej Lewandowski – wszechstronnie utalentowany: posiada umiejętność pisania runami skandynawskimi, znawca muzyki alternatywnej – Skandynawii i Islandii oraz mitologii skandynawskiej, uprawia narciarstwo, posiada dwa psy – Alaskan Malamut – Champion XII m-ce w Polsce, I m-ce w Polsce, fascynat piłki nożnej zespołu Real Madryt „Skandynawski Thor”
Krystian Stalmach – utalentowany sportowo: jazda na snowboardzie
„Snowboardowy Niedźwiedź Skłodowskiej”
Mateusz Jankowski – umiejętności plastyczne: projektuje grafiki tatuaży „Mauryski Szaman”
Klaudia Ćwik – umiejętności oratorskie: potrafi mówić od tyłu, gra w tenisa stołowego, interesuje się piłką nożną zespołem FC Barcelona „Licealna kiwĆ”
Kinga Cembrzyńska – umiejętności manulane: strzela z broni sportowej, I m-ce w Dąbrowie Górniczej, fotografuje krajobrazy i makrofotografię, pasjonatka farmacji i psychologii
„Wystrzałowa Kinga”