Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies

Kilka słów o mnie… Po ukończeniu germanistyki  w III Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu tytuł licencjata otrzymałam na Uniwersytecie Śląskim, następnie skończyłam studia magisterskie w Częstochowskiej Wyższej Szkole Biznesu. Od 2008 pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego, a po skończeniu studiów podyplomowych z Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Dąbrowie Górniczej jestem także nauczycielem nauczania zintegrowanego.

Moje zalety… anielska cierpliwość i duża dawka pozytywnego nastawienia do świata.

Moje wady… na moje wady to już chyba nie ma rady. Ale muszę się przyznać, że zbyt często wracam do tego co było kiedyś i o czym już dawno powinnam zapomnieć.

Mój największy sukces… można to rozważyć na kilku płaszczyznach. W życiu prywatnym: z pewnością mój życzliwy i wyrozumiały mąż oraz wspaniała córeczka. A w życiu zawodowym: uśmiech i zadowolenie moich uczniów na co dzień.

Moja największa porażka… póki co życie oszczędziło mi na szczęście wielkich porażek. Choć za osobista porażkę mogę uznać fakt, że nie potrafię znaleźć czasu na solidne poświęcenie się uprawianiu sportu. Przykładowo porzuciłam naukę pływania na nartach wodnych, co zawsze bardzo mnie fascynowało i do tego szło mi całkiem nieźle.

Moje hobby… uwielbiam przyrodę i związane z nią podróże. Zdecydowanie cenię pieszą turystykę górską po pięknych polskich szlakach jak i zagraniczne podróże w nieznane.

Wywołuje u mnie radość… szczery gest życzliwości.

Denerwuje mnie… powszechne obecnie stwierdzenie „to się nie uda” i brak wiary wielu ludzi we własne siły.

Jestem fanką… dobrego kina, prostych rozwiązań i pierogów ruskich.