Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies

Anna Kula

 

,,Dajmy dzieciom Słońce,

dajmy dzieciom miłość,

dajmy dzieciom radość,

żeby łez nie było…”

WANDA CHOTOMSKA

 

 

 

 

 

Ukończyłam Górnośląską Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Kard. Augusta Hlonda w Mysłowicach gdzie uzyskałam tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej. Chcąc podnieść swoje kwalifikacje podjęłam Podyplomowe Studia na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W latach 2006-2009 pracowałam w Szkole Podstawowej nr 18 w Dąbrowie Górniczej jako wychowawca świetlicy

 

1 września 2012 r. podjęłam pracę w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Dąbrowie Górniczej jako nauczyciel wspomagający edukacji wczesnoszkolnej oraz prowadzę zajęcia komputerowe w klasach I-III.  Ponadto prowadzę świetlicę szkolną gdzie udzielam dzieciom pomocy w problemach z  nauką oraz podczas odrabiania zadań domowych. Prowadzę zajęcia czytelnicze, zabawy słowne, zajęcia plastyczno – techniczne oraz artystyczne, które zarówno mnie jak i dzieciom sprawiają wiele satysfakcji i radości.  Warto dodać iż uczestniczyłam w  warsztatach: ABC wychowawcy świetlicy; Dziecko agresywne: przyczyny, przeciwdziałanie, metody pracy;  Dziecko nieśmiałe ii dziecko wycofane, oraz Trening twórczości gdzie zdobyłam wiele cennych informacji i rad które systematycznie wykorzystuję w pracy z dziećmi.

 

Podczas pracy z dziećmi najbardziej cenię fakt iż dzieci zawsze bardzo chętnie i z uśmiechem uczestniczą w zajęciach prowadzonych przeze mnie. Często będąc odbierane przez rodziców nie chcą wychodzić do domu. Dając im swoją pozytywną energię zostaję obdarowana zaufaniem i szacunkiem.