Ta strona wykorzystuje pliki cookies w czasie jej przeglądania. Czytając naszą stronę zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zebrane informacje nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Informacja o cookies

Aleksandra Szober

Z wykształcenia – nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej, z zamiłowania – muzyk i fotograf.
Śmiało mogę określić samą siebie mianem „człowieka orkiestry” :) - stale poszukuję w życiu wyzwań wzbogacających mnie o  nowe umiejętności i doświadczenia.


Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam w klasie gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I-go stopnia w Dąbrowie Górniczej. Przez ostatnie trzy lata kształciłam się artystycznie pod okiem pedagogów katowickiej Akademii Muzycznej w Studiu Wokalistyki Estradowej. Miłość do muzyki zakiełkowała we mnie na tyle mocno, że jako główny kierunek swoich działań pedagogicznych obrałam właśnie umuzykalnianie dzieci i młodzieży. Aby móc wzbogacać i urozmaicać treści przekazywane moim podopiecznym staram się regularnie poszerzać swoje kompetencje, biorąc udział w licznych warsztatach kreatywnych (m. in. „Taniec jako forma terapeutycznego wychowania w sztuce dzieci w przedszkolu i szkole podstawowej. Wprowadzenie podstaw tańca orientalnego i baletu.”; „Dogoterapia - alternatywna metoda wspomagania rozwoju człowieka.”).


W wolnych chwilach uwielbiam sięgać obiektywem aparatu po najpiękniejsze fragmenty otaczającej mnie rzeczywistości, przeczytać dobrą książkę lub najzwyczajniej w świecie pójść potańczyć z przyjaciółmi.


Jestem osobą spontaniczną, uśmiechniętą, z ogromnym apetytem na życie i właśnie to staram się zaszczepić moim wychowankom – chęć i determinację w dążeniu do swoich marzeń, otwartość na ludzi oraz jak największą radość i satysfakcję płynące z podejmowanych działań! :)